19-Oct-2024
Početna Sport

Mančester konačno slavio

AUTOR:M.J. GDNUS
Fudbaleri Mančester junajteda konačno su odigrali su konačno jedan dobar meč i zasluženo su pobijedili Brentford - 3:1. Velike pobjede upisali su Aston Vila i Brajton na teškim gostovanjima Fulamu i Njukaslu, dok je Lester nakon preokreta savladao Sautempton - 2:3.

Mančester junajted nije dobro otvorio meč, Brentford je igrao na polovini rivala i poslije prvog poluvremena zasluženo su gosti vodili - 0:1.

Brentford je poveo u nadoknadi prvog poluvremena, Damsgard je izveo korner, a Pinok bio najviši u skoku za 0:1.

Ipak, Junajted je u drugo poluvrijeme krenuo ofanzivno i zasluženo je preokrenuo. Već u 47. minutu Rašford je centrirao sa desnog boka, a Garnačo sa druge stative uhvatio volej za 1:1.

Onda je u 62. minutu Bruno izveo potez meča, petom je samo skrenuo loptu i spojio Hjolunda sa golom, ovaj je samo bocnuo preko golmana Flekena za 2:1.

Na "Krejven kotidžu" je bilo izuzetno zanimljivo, Fulam je poveo, imao i penal, ali je na kraju izgubio od Aston Vile - 1:3.